0 (322) 584 25 10 - 0 (507) 777 72 55

Sosyal Medyada Biz}

Kurumsal

Teşekkürler
Kurulduğumuz günden bugüne sayısız, Birbiriden prestijli özel kamu kurum ve kuruluşlara hizmet etme şansına eriştik. Bizlerle ticari yolculuklarında yol arkadaşlığımızı kabul eden tüm müşterilerimize içtenlikle teşekkür ederiz.

1966 yılında Kasap Halis tarafından şahıs işletmecisi olarak faaliyet gösteren firmamız 1989 yılında gelişen konjonktür ile birlikte AKÇA TEKİR GIDA SAN TİC LTD ŞTİ. olarak kurumsallaşma girişimini gerçekleştirmiştir. Gıda sektörünün vazgeçilmezi olan hijyen koşulları işlemimizin ilk önceliği olarak yer almaktadır. Akçatekir sucuk üretimimiz % 100 kendi imalatımız olarak hijyenik ortamlarda ve el değmeden üretilmektedir.

Kendin pişir kendin ye olarak istediğiniz gıda ürününü gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Hizmet politikamızda hijyen koşulları ile birlikte müşteri memnuniyetini de en üst düzeyde tutarak üstün kalite de hizmet almanızı sağlamaktayız. Üretimde bulunduğumuz ürünler arasında çiğ et, sucuk, kangal sucuk, parmak sucuk gibi ürünlere iletişim bilgilerimiz aracılığıyla kolayca ulaşıp, satın alabilirsiniz.

Ürünlerimiz TS – EN – ISO 9001: 2000 ve TS 13001 belgeli tesislerde hijyenik koşullarda el değmeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlerin gönül rahatlığıyla tüketebileceği şekilde üretilmektedir. Güvenilir ortamlarda 105 farklı analiz ve kontrollerden geçerek sizlerin en iyi kalitede ürün hizmetini almanızı sağlamaktayız. TSE Helal Sertifikasına sahip olan işletmemiz Akçatekir kesimhanesinde İslami koşullara uygun olarak üretim yapmaktadır. Tamamen doğal malzemeler kullanılarak üretimi yapılan ürünlerimizde hiçbir karışım maddesi kullanılmamaktadır. Adana’nın tüm ilçelerine dağıtım gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizi telefon numaramız üzerinden sipariş ederek satın alabilirsiniz. Ürünlerimizi online sipariş ederek özel siparişleriniz de tüm il ve ilçelere kargo aracılığı ile gönderim yapılmaktadır.

VİZYONUMUZ

Firmamız vizyon olarak yüzde yüz müşteri memnuniyetini esas alarak faaliyet göstermektedir. Üretimden veya satıştan kaynaklanan her türlü problem firmamız tarafından giderilmesi öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

SATIŞ

Firmamız İnternet üzerinden sucuk satış yapan ilk firmalardan bir tanesidir. Adana’da farklı yerlerde satış mağazaları ile hizmet vermekte olup, şehir dışındaki müşterilerimize de adrese teslim olmak kaydı ile anlaşmalı kargo şirketleri ile ürünlerimizi vakumlu olarak göndermekteyiz.

  • Yüksek Kalite
  • Son Teknoloji
  • Ürün Çeşitliliği
  • Güvenilir Hizmet
  • Uzman Kadro
  • Pratik Çözümler