0 (322) 584 25 10 - 0 (507) 777 72 55

Sosyal Medyada Biz}

Adana Evden Eve

Adana Evden Eve

Evden eve nakliyat işlerinde ve diğer nakliyat işlerinde, en önemli husus, eşyaların iyi bir şekilde paketlenmesi ve zarar görmeden gideceği yere gitmesidir. Adana Evden Eve kategorisindeki hizmetlerimizde, beklenmeyen kazalara karşı eşyalar sigortalanmaktadır. Bu işlem, taşıma işleminden önce yapılmaktadır. Taşıma işleminden önce, eşyaların fotoğrafları çekilir ve sigorta poliçesi kesilir. Her işte olduğu gibi, evden eve nakliyat işlerindeki sigortalama işlemleri, belli bir kritere bağlıdır. Bu kriterlerin dışında meydana gelen durumlarda, sigorta işlem dışı kalacaktır. Zarar, tamamen kaza eseri olmalıdır ve içerisinde ihmal olmamalıdır. Bu özelliklere sahip kazalar, evden eve nakliyat kategorisinde, özel olarak sigortalama işlemine tabi tutulmaktadır.

Güvenilir olmak, garantili bir şekilde eşya taşımak, bu sektörde aranan özelliklerdir. İşini meslek edinmiş çalışma ekibiyle, etkili taşıma programlarıyla, evlerinizi garantili bir şekilde taşıyoruz. Taşıma işlemlerinde, kırılma ihtimali olan özel eşyalar, özel paketlerle paketlenmektedir. Adana Evden Eve Taşımacılık kategorisinde, firmamız, güncel çözümleri takip ederek, yeni çıkan araçlar ve yeni çıkan taşıma yöntemleri kategorisini özel olarak takip etmektedir. Sigorta ile ilgili yeni yönetmelikler, anında uygulamaktadır.

Sigortalama işlemi, eşyaların paketlenmesi aşamasından, eşyaların yeni adrese yüklenmesine kadar geçerlidir. Bu süre zarfında, sigortalama kategorisi içerisinde meydana gelen bütün zararlar, sigorta firması tarafından karşılanmaktadır. Adana Evden Eve Nakliyat kategorisindeki firmamızın çalışma sisteminde, özel kutulama, bu işi yapacak profesyonel ekip, asansörün etkili kullanımı, kapalı kasa araçlarda yeni model, tecrübeli şoför ve hızlı taşıma teknikleri, firmamızın çalışma prensipleri içerisinde yer almaktadır. Dört mevsim taşıma hizmetleriyle, etkili ve kolay ev taşıma hizmeti sunan firmamız, sektöründe en çok tercih edilen firmalar içerisinde yer almaktadır. Müşteri beğenisinde üst sıralarda yer alan firmamız, gün içerisinde taşıma işlemini bitirmektedir. Ekip ruhu ile hareket eden çalışma arkadaşlarımız, iş bölümü konusunda problem yaşamadan, seri bir şekilde taşıma işlemini sonuçlandırmaktadır. Asansörlü araçlardan, kapalı kasa araçlara eşya nakliyatında, eşyanın özellikleri dikkate alınmaktadır. Dayanıklı eşyalar altta, kırılabilecek eşyalar üstte kalacak şekilde yükleme işlemi gerçekleşmektedir. İstediğiniz etkili ve başarılı hizmet anlayışını, firmamızın güncel ev taşıma kategorisindeki hizmetlerinde bulabilirsiniz.

10 Şubat 2018
238 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN